Asortyment

Nasze koszulki z nadrukiem wykonujemy na odzieży marki Promostars. Są to koszulki z tzw. “wyższej półki” co oznacza, że są wykonane w wysokiej gatunkowo dzianiny, a ich koszt jednostkowy jest znacznie wyższy niż typowych koszulek reklamowych. Jako, że jakość i trwałość wydruków wykonywanych przez naszą firmę jest wysoka, zależy nam na wysokiej jakości koszulek. Firma LPP S.A. jest właścicielem takich marek jak Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay co gwarantuje wysoką jakość odzieży. Produkty Promostars skrojone są w sposób zwiększający komfort noszenia (anatomiczna i ergonomiczna konstrukcja). Zastosowanie gęstego ściegu poprawia trwałość produktów i poprawia wygląd. Taśma wzmacniająca przy ściągaczu poprawia komfort noszenia i zwiększa odporność produktów w miejscach szczególnie narażonych na uszkodzenia. Bawełna stosowana w koszulkach Promostars jest wysokiej jakości (ring spun), czego efektem jest ich wyższy komfort noszenia (miękkość) i trwałość. Dzięki procesowi dekatyzacji produkty Promostars zachowują wysoki stopień nasycenia kolorami – nawet przy wielokrotnych cyklach pralniczych.

Obecnie nasz asortyment jest niewielki, jednak systematycznie go powiększamy. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wykonaniem nadruków w większych ilościach, lub innych kolorach koszulek zapraszam do zakładki zamówienia hurtowe lub zamówienia specjalne. Jesteśmy w stanie wykonywać nadruki na dowolnych koszulkach  bawełnianych marki marki Promostars.  Szczegółowe informacje na temat naszych koszulek znajdziecie Państwo w zakładce na czym drukujemy? Nasze koszulki cechują się wysoką powtarzalnością rozmiarów, a szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce tabele rozmiarów, gdzie znajdziecie zarówno rozmiary i wymiary osoby, dla której chcesz zamówić koszulkę, jak i szczegółowe informacje dotyczące wymiarów koszulek dostępnych w ofercie.

Istnieje możliwość wykonywania nadruków na koszulkach dostarczonych przez klienta, jednak w takim wypadku nie ponosimy odpowiedzialności za trwałość nadruków. Jest to spowodowane faktem dodawania przez niektórych dostawców znacznych ilości krochmalu do dzianiny. Daje to efekt mięsistości  i sporej wagi koszulki, jednak już po pierwszym praniu krochmal się wypłukuje wraz z nadrukiem na nim umieszczony. Oczywiście takie sytuacje nie zdarzają się notorycznie, ale występują często, szczególnie u dostawców dostarczających produkty sprowadzone z Azji.

Wyświetlanie wszystkich 12 wyników