Jak drukujemy

Technologia druku

Nasze wydruki realizujemy technologią nadruku bezpośredniego DTG. Jest to stosunkowo nowa technologia, która pozwala realizować zlecenia już od jednej sztuki. W naszej firmie do realizacji zleceń wykorzystujemy najnowszą drukarkę DTG marki Epson. Model Secure Color F-2000 umożliwia realizację nadruków w bardzo wysokiej jakości. Pracujemy TYLKO na oryginalnych atramentach Epson co gwarantuje wysoką trwałość naszych wydruków. Nadruk jest elastyczny i dobrze łączy się z tkaniną.

Wysoka jakość

Pojedyncza płyta dociskowa drukarki o regulowanej wysokości ułatwia drukowanie bezpośrednio na tkaninie i umożliwia osiąganie precyzyjnych rezultatów na tkaninach o grubości do 25 mm. Obszar wydruku na tkaninach pozostaje miękki w dotyku, co zapewnia wygodę noszenia i trwałość. Głowica drukująca PrecisionCore TFP firmy Epson, rozdzielczość do 1440 x 1440 dpi dla dokładnego odwzorowania i rozmieszczenia punktów, szeroka gama żywych kolorów, ostre kontury i płynne przejścia między kolorami.

Atrament UltraChrome DG

Nowy atrament do drukowania DTG.

Najlepsze połączenie kolorów CMYK i białego atramentu z płynem do wstępnego gruntowania.

Funkcje główne:

  • Czyste odwzorowanie kolorów i płynna gradacja
  • Równe rozprowadzanie kolorów i odporność na rozciąganie
  • Brak lepkości, gładkość w dotyku

Certyfikat Oeko-Tex

OEKO-TEX® Standard 100 to niezależny system testowania i certyfikacji obejmujący tekstylne materiały wyjściowe, półprodukty i produkty końcowe na wszystkich etapach produkcji.

Drukarka SureColor SC-F2000 posiada certyfikat Oeko-Tex 100 <Klasa produktu1>. Jest to międzynarodowa norma bezpieczeństwa stosowana w przemyśle włókienniczym. Certyfikat oznacza, że urządzenie umożliwia bezpieczne drukowanie na tkaninach przeznaczonych dla dorosłych i dzieci, w tym również dla niemowląt.
(Raport nr N-KEN12143)